İzmit Amerikan Kapı

İzmit Amerikan Kapı

0 546 670 59 91

İzmit Amerikan Kapı Ekonomik olmasının yanı sıra kullanım ömrü ve sağlamlık açısından da en çok tercih edilen iç mekan amerikan panel kapılarıdır.

Panel kapılar; bir çok farklı model ve renkte yerinize uygun ölçülerde imalatı yapılmaktadır.

Fiyatlarımıza; kasa, pervaz, cam, cam çıtası, kilit, kol, menteşe, boya, cila, eski kapıların sökülmesi, yeni kapıların montajı dahildir.

İZMİT DEKORASYON

Cep telefonu numaramızdan fiyat ve modeller hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

Amerikan kapı nedir?

Amerikan kapı evinizde ve iş yerinizde kullanabileceğiniz en kullanışlı ve ekonomik kapı modeli tipidir. kullanışı ve temizliği kolaydır. Ucuz kapı seçeneklerinden olan amerikan kapı çok tercih edilen kapı tipidir.

Amerikan kapı modelleri

Amerikan kapı modelleri ile sınırsız renk seçenekleri ve alternatif kapı kolları ile sıradan basit hazır satılan kapılardan dekorasyona ve mimariye ulaşabilirsiniz. Ucuz kapı seçeneklerinden olan amerikan kapı çok tercih edilen kapı tipidir. Amerikan kapı modelleri en uygun fiyatları

Lake kapı nedir?

Boyalı oda kapısı, boyanmış iç kapı modeli, lake boyalı kapı fiyatı, İzmit iç kapı, İzmit iç kapı modelleri, İzmit kapı, lake kapı nedir? Örnek verecek olursak orijinal mdf astarlandıktan sonra poliüretan selülozik veya akrilik boya uygulanarak yapılan kapılara “boyalı kapılar” denir. Boyalı kapılar cnc makinelerde modellenmekte olduğu gibi, düz panel de olabilir lake beyaz olarak bilinen kapılar boyalı kapılardır. Bu boyalı kapıların yüzeyleri kat sayısına göre değişkenlik gösterir. Diğer kapılarla ancak korkulacak derecede olmadığı, fakat çarpma nedeniyle deforme olmazlar. Pek çok şekil ve model olmasına rağmen boyalı kapılar için camlı modeller genelde daha çok tercih sebebi ile kullanılmaktadır.

Lake kapılar denilince akla ilk gelen montajlı hazır kapı değildir, atölye ortamında genellikler orta teknoloji makine yardımı ile yapılan kapıdır. Vernikli kapılar olarak adlandırılan ve genellikle kaplamalı veya ahşap olan kapılardır “lake kapılar” bu kapı modelleri genelde iç mekanlarda kullanılmaktayız.

İzmit Amerikan Kapı

Temizlik için nemli bir bezle silmeniz yeterlidir. Lake kapının modeli ve görünümü klasik veya modern olduğu için temizliğinde darbe ve toz temizleyiciler kullanılmamalı, temizlemek için kimyasal temizleyiciler kullanılmalıdır. Kapınız lake kapı ise temizlenmesi ve silinmesi gerekir. Tüm kapı firmalarında boyalı kapıları bulabilirsiniz yalnız boyalı kapıların kalitesi firmaya göre değişeceğinden bu kapıları alırken vernikleme işleminin sormanız gerekir. Neden lake kapıyı, seçmeliyim?

Çünkü lake kapıları tercih etmek için bir çok nedeniniz var, bunlardan bazıları, öncelikle dayanıklı olmaları, boyalı kapı, orijinal mdf üzerine polyester astar vs. ile kaplanıp üzerine poliüretan boya atılır, böylece boya mdf ile% 100 bağdaşır . Kompresör yardımı ile yapılan püskürtme ile mdf’nin dış ortamla teması kesilir, ve böylece kapınız buhar, nem ve sudan etkilenmez. Cilanın pürüzsüz görünümü sıradan mdf yi harika mobilyalara dönüştürür, evinizin her hangi bir köşesinde kullanırsanız kullanın etkileyici ve şık bir görünüm yaratabilir. Uzun yıllar sağlam ve de ekonomiktir. Boyalı kapılar lake kapılardır, bu yüzden renklerinden sıkıldığınızda cüzi bir maliyet ödeyerek istediğiniz renge dönüştürebilirsiniz, diğer kapılarda bunu yapamazsınız. Kapıyı tamamen değiştirmeniz gerekmektedir.

Lake kapılar, size tasarım özgürlüğü sağlar, farklı kapı türlerinde üreticinin standart tip üretim tarzına bağlı kalırsınız, ancak boya yüzeyinde böyle bir kısıtlama yoktur, mobilyanızı gerektirdiği şekli ile tasarlayabilir ve boyayabilirsiniz. Sprey kutulu hazır vernik. Yıllar sonra bile parlak ve canlı kalır . Lake boya kapı yıllar sonra boyansa bile kapınız ilk günkü parlaklığını ve canlılığını korur . Lake ile boyanmış ev kapısı özelliklerini sıralayacak olursak. ilk olarak bu kapılar kaliteli metal alüminyum tip menteşeli vede boya ile kaplanmış kapılardır. İster camlı ister camsız boyalı kapılar.

İzmit Amerikan Kapı
İzmit Amerikan Kapı

Lake kapının adıdır. Üretilip preslenmiş olmasına rağmen son kat işlemi genelde beyazdır ve en az iki ile üç kat cilalanmıştır. Boyalı kapının kalitesi garanti altına alınacaksa, kapının kol ve menteşe kısımlarının da oksitlenme paslanma ya karşı dayanıklı olması gerekir. Bu kapılar tarzı olan kapılardır. Titiz ve ihtişamlı, bir görünüm ve kaliteli dekorasyon elemanı olarak lake kapı isteyenler tabi ki boyalı kapı kullanmalıdır. Tabi ki bu kapılar diğer kapılara göre dekoratif ve zarif oldukları için bir miktar daha pahalıdır.

Boyanan kapılar en az ayda bir nemli bezle temizlenmelidir. Ancak su bazlı ahşap cilası kullanmak daha doğrudur boyalı kapı ekleri de gerçekten özel dikkat gerektiren yüksek kaliteli kapılardan biridir ve montaj sırasında dikkat etmelisiniz. Tüm konut ve yaşam alanları boyalı kapılar sayesinde değer kazanabilir. prestiji artar

Boyanmış kapıları nerede kullanırız? Yukarı dada anlattığımız gibi tüm iç mekanlarda lake boyalı kapılar kullanılmaktadır. Özellikle elit ve karakteristik bir duruş elde etmek isteyenler yaşam alanlarında lake kapılar kullanmalıdır diyoruz . Lake boyalı kapılar dış mekanda kullanılmaz. Bu nedenle bu kapılar açık havada kullanılamaz.

0 546 670 59 91

İZMİT DEKORASYON

Kocaeli İzmit Dekorasyon olarak anahtar teslimi dekorasyon ve tadilat işlerinizi profesyonel kadromuz ile yapmaktayız

Günün her saatinde bizi arayıp bilgi alabilirsiniz

0 546 670 59 91