İzmit Portmanto

Maşukiye Dekorasyon, Maşukiye Dekorasyon firmaları, Maşukiye Dekorasyon firması, Maşukiye Dekorasyon Fiyatları, Maşukiye Dekorasyon ustası, Maşukiye Dekorasyon yapan yerler, Maşukiye Dekorasyoncu, Maşukiye Tadilat, izmit dekorasyon, Kocaeli Maşukiye Dekorasyon, Maşukiye Boyacı, Maşukiye Badanacı, Maşukiye Alçıpan

0 546 670 59 91

İzmit Dekorasyon olarak Evlerinize özel ölçülerde Portmantolar üretiyoruz. Hazır izmit Portmanto modellerimiz dışında duvardan duvara, yerden tavana şeklinde evlerinizdeki küçük alanları değerlendirmenize olanak sağlıyoruz.

Evlerimizde dağınıklığı gidermek ve daha derli toplu bir görüntü oluşturmak amacıyla tasarlanan mobilyalardan biri de portmantolardır. Özellikle yaşam alanlarımızın giriş kısımlarında yer verilen portmantolar kullanışlı tasarımlarıyla bizleri kıyafet, ayakkabı ve benzeri eşyaların oluşturacağı dağınıklığından kurtarıyor.

İzmit Portmanto

Muhteşem Tasarımlarıyla Evlerimize Şıklık Katan İzmit Portmanto Çeşitlerimiz

Portmantolar ağırlıklı olarak evlerde yaşam alanlarımızın giriş kısımlarında antre ya da koridor gibi alanlarda kullanılırlar. Bununla birlikte ofis ve büro gibi yerlerde de portmantolar kullanılabilmektedir. Portmantolar farklı büyüklük ve özelliklerde üretiliebilirler. Aynalı Portmanto çeşitleri en çok tercih edilenler arasında bulunur. Aynalar kaban, mont gibi kıyafetlerimizi ve şal, atkı gibi aksesuarlarımızı üzerimize geçirip dışarı çıkmadan önce kendimize çekidüzen verebilmemiz için oldukça işlevsel olmaktadır. Ayna ile birlikte askılıklar, çekmeceler ve göz seçenekleri tasarımlara göre değişiklik gösterebilir. Özellikle ayakkabı ve terlik koymak üzere ayrılmış olan gözlere sahip portmanto çeşitleri çok daha kullanışlıdır.

İzmit Portmanto Seçerken Bu Ayrıntılara Dikkat Etmelisiniz

Portmantolar ile ilgili seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi ölçüleridir. Kullanılacakları alanları en ve boy ölçüleri dikkate alınarak gerekli seçimler yapılmalıdır. Bununla birlikte ihtiyaçlar doğrultusunda yapılan tercihlerde çekmece ve ayakkabılık gibi bölümlerdeki seçenekler doğru değerlendirilmelidir. Eğer ayakkabı için özel alana gerek yoksa çekmeceli dresuar ve diğer portmanto modelleri seçilebilir. Renk ve model seçenekleri de ev dekorasyonunuz için önemlidir. Diğer mobilyaların ve halı, perde gibi eşyaların renklerine uygun portmanto seçimi yapılması evinizin genel havasında bir ahenk yakalamanızı kolaylaştıracaktır.

Kocaeli Portmanto

0 546 670 59 91

İZMİT DEKORASYON

Kocaeli İzmit Dekorasyon olarak anahtar teslimi dekorasyon ve tadilat işlerinizi profesyonel kadromuz ile yapmaktayız

Günün her saatinde bizi arayıp bilgi alabilirsiniz

0 546 670 59 91