Yuvam Dekorasyon

0 546 670 59 91

İzmit Yuvam Dekorasyon, konusunda uzman ve deneyimli ustalarıyla dekorasyon işlerinizi, zamanında ve uygun fiyatlarla yapmaktadır. Siz arkanıza yaslanın dekorasyon ve tadilat işlerinizi bize bırakın..
Eskiden ustalarla tek tek uğraşmak zorunda idiniz. Şimdi bir telefonla işinizin tüm yükünüzden kurtulabiliyorsunuz. Artık dekorasyon tadilat ve onarım işleri stresli, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Birebir yerinde A dan Z ye tüm işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İster evinizin boya badanası olsun ister anahtar teslimi ev dekorasyonu tadilat işleri olsun hepsini yapıyoruz.
Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi veriyoruz. Yuvam bölgesinde daha önce de bir çok dekorasyon işi yaptık ve müşterilerimiz her zaman memnun kalmıştır.

Yuvam Ev Dekorasyonu

Yuvam Dekorasyon personelimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede ve malzemeyle, istediğiniz bütçede ev dekorasyonu tadilatınızı yapıyor. Yaptığımız işin sorumluluğunu her zaman alıyoruz.
Komple iç tadilat işleri, Mağaza tadilatı, Ev tadilatı, Ofis tadilatı, Anahtar teslimi tadilat işleri, dekorasyon, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, Mutfak ve Banyo tasarımı, PVC doğrama, Çatı Yalıtımı, Kartonpiyer, Asma Tavan, Bölme duvar, Fayans seramik döşeme işleri, Sıhhi tesisat,Elektrik tesisatı, Doğalgaz tesisatı, iç cephe mantolama, dış cephe mantolama aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa uyguluyoruz.

Kocaeli Yuvam Dekorasyon

Tadilat işlerini tek elde toplayarak fiyattan ve zamandan kazanıyorsunuz.
Binanızın evinizin anahtar teslim tadilat onarım işleri, dış cephe sıva, iç cephe sıva, alçı sıva ve her türlü ince inşaat işlerinizi şirket güvencesiyle, kaliteli işçilik, hızlı hizmet, ve en uygun fiyatla yapıyoruz. Tadilat işleri, onarım ve dekorasyon uzmanlık, eğitim gerektirir. Evinizi bize emanet edin ve arkanıza yaslanın, gerisini biz yapalım.

Kocaeli İzmit Yuvam Dekorasyon

Yuvam Dekorasyon

Yuvam Ofis Dekorasyonu Ofis Tadilat Tamirat

Bir ofis, hem modern, hem mesleğimize ve icraa ettiğimiz işe hitap eden, hemde güven verici olmalıdır. Bu özellikleri bizlere ve karşımızdaki kişiye hissettiren en temel dekorasyon çalışmaları zemin döşemeleri, tavan dekorasyon uygulamaları ve mobilya seçimleridir.

Yer döşeme veya kaplamaları kesinlikle parlak ve açık renklerde olmalıdır. Bunun sebebi yine açık renkler ve dekorasyon ürünleriyle dekore edilmiş olan duvarla birlikte geniş ve ferah bir ortam görüntüsü sağlamak içindir. Seçilen mobilyalarımız gayet şık ve modern olmalıdır. Tavan ve duvar renklerine zıt ve farklı renklerde seçilen mobilyalar, daima farklılık ve otoriteyi simgeler.

Ofislerimizde mümkün olduğunca az ve öz eşyalar bulundurmalıyız. Kalabalık ofisler karşıdaki insana düzensizliği ve kargaşayı hatırlatır. Ofislerimizde insan psikolojisiyle oynamalıyız ve lehimize çevirmeliyiz. Bunun en temel yollarından bir tanesi, uygun gördüğümüz ve bize şık gelen her hangi bir kaç yere farklı ve güzel küçük çiçekler veya ağaçlar koymalıyız.

Bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçek şudur ki; doğal olan herşey insanı etkiler.

Yuvam Dekorasyon Anahtar teslimi tadilat

Anahtar teslim tadilat fiyatları bölge ve içerik bakımından değişkenlik göstermektedir. Burada 2022 yılında fiyata etki eden bütün faktörler kişilerin tercihlerine göre şekillenir.

Anahtar teslim tadilat fiyatları denildiğinde öncelikle yapılacak işin kapsamını incelemek gereklidir. Tadilat içerisinde bir evin veya işyerin hangi kısımları yenilenecek, komple tadilat olacak mı gibi soruların cevabının netleşmesi gerekiyor.

Özellikle anahtar teslim tadilat projelerinde alan büyüklüğü, evin veya işyerin iç dekorasyonu, alanın kullanım amacı önemlidir. Ev,işyeri ya da genel olarak yaşam alanlarının çoğunda yapılacak yenilik çalışmaları elbette belirli bir bütçe gerektirmektedir. Yuvam Tadilat işlerini her zaman profesyonel bir ekibe yaptırmak hem zamandan hem de maddi açıdan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Yuvam Boya Badana işleri

Kocaeli Yuvam bölgesinde eşyalı ve eşyasız evlerinizde işyerlerinizde boya badana işleriniz titizlikle yapılmaktadır. Dilerseniz malzemeli dilerseniz sadece işçilik yapabiliriz. Boya badana işleri özel ustalık gerektirmektedir, bir çok defa yanlış ellerde malzemelerin nasıl zitan edildiğine tanıklık etmekteyiz. Eğer gözünüz arkada kalmadan temiz bir boya badana işçiliği istiyorsanız lüğtfen bizimle iletişime geçiniz.

Yuvam Villa dekorasyonu

Villa dekorasyon algısı günümüzde tamamiyle yenilenmiş durumdadır. Modern villa ve ev denilince insanların beklentileri artık bir hayli değişmiş durumdadır.

iç içe girmiş ve üst üste konulmuş teneke kutusu şeklindeki yüksek mimari binalar artık bir kenara bırakılarak kendi özelinde terasından havuzuna, verandasından bahçesine, iç dekorasyonundan dış dekorasyonuna, güvenlik sistemlerine ve peyzajına kadar her noktası bulunan villalar son derece ilgi çekici ve popüler hale geldi.

Villalar, genelde keyifli bir ortam içerisinde yaşamak için yaptırılan , şehir stresinden, hava ve ses kirliliğinden uzak alanlara inşa edilmektedir. daha çok şehir dışında genellikle ince işçilik ve özenle döşenen, dekore edilen ev ve yaşam alanlar olan villaların iç dekorasyonuna semtlerdeki yada şehir merkezindeki herhangi bir evden daha çok önem verilir. En uygun yapı olarak villalarınızı yeniden dekore ediyoruz.

Bugüne kadar izmit dekorasyon olarak bir çok villa dekorasyon örneği ile siz değerli müşterilerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz. 2022 villa tasarımları, 2022 trend villa dekorasyonları ve en modern villalardan en geleneksel tasarımlara kadar, her biri için özel iç dekorasyon örneklerini sizler için hazırlıyoruz.

Kocaeli Yuvam Asma Tavan Alçıpan Dekorasyon

İzmit Yuvam bölgesinde Alçıpan ve asma tavan işleriniz yapılmaktadır. Bunların yanısıra alçısıva ve boya badana işlerinizi de ister eşyalı ister eşyasız mekanlarda titizlikle yapmaktayız. Asma tavanlar evlerimize zenginlik katan oldukça gösterişli bir dekorasyon türüdür. Aynı zamanda ışıklı led gibi uygulamalar da yapıldığında bazen sadece bir avize maliyetine muhteşem bir görünüm yakalamak mümkündür.

İzmit Dekorasyon

izmit dekorasyon

 

Yuvam Alçıpan

İzmit’te, evinize, iş yerlerinize, dükkanlarınıza, inşaat alanlarınıza, inşaatınıza, hastane, okul, dış cephe, teras vb. yerlerinize yaptıracagınız alçıpan, boya badana, metal tavan, taş yünü, kapı kemerleri, gergi tavan ustası, mantolama ustası, sıva, alçı, niş gibi işleriniz için isteğinize bağlı olarak bizleri arıyabilir fiyat teklifi alabilirsiniz

İzmit’te Asma tavan çeşitleri, klpin tavan, karolam tavan, taşyünü tavan, alçıpan bölme duvar, gergi tavan modelleri, alçı boya işleri, ferforje, şıngıl çatı hizmetlerini uzman ekibimizle profesyonel bir şekilde sunuyoruz…

Titiz işçilik, hızlı teslimat, yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet vermekteyiz. En yeni teknolojik ürünleri ve ekipmanları kullanarak, tamamen ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyoruz. Kocaeli İzmit’te alçıpan hizmetleri kapsamında en deneyimli ekibe sahibiz. Bizi tercih etmeniz durumunda kesinlikle memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Yuvam Asma Tavan

Alçıpan spotluk, alçıpan tv ünitesi, ışık bandı, taş yünü tavan, kilipin tavan, metal asma tavan, alçıpan dekor, gizli ışıklık, asma tavan, vinil tavan, kaynaklı tavan, alçıpan bölme duvar, alçıpan duvar ünitesi vb dekorasyon işlerinizi “bizzat kendi ekibimiz” ile yapmaktayız.

İzmit Alçıpan

Yuvam Alçıpan Ustası

Alçı levha, duvar panelleri olarak da bilinen alçıpan, birçok farklı mekânda kullanılan yapı malzemeleridir. İç duvar ve tavan yapımında kullanılan alçıpanlar; konstrüksiyon, geleneksel çıta ve alçı yapı malzemelerine alternatif olarak, daha popüler hale gelmiştir. İzmit ve çevresinde ev ve işyerlerinize alçıpan yaptırmak için, konusunda uzman ve deneyimli hizmetler sunan İzmit alçıpan ustası ile iletişime geçebilirsiniz.
Farklı Alçıpan Türleri Var mı?

Her biri belli projelerde kullanılmak üzere, 4 farklı türde alçıpan vardır. Bölme duvar yapımında, duvar kaplamasında kullanılan alçıpanlar içeriğinde bulunan maddeler sayesinde oldukça dayanıklı ve sağlamdır.

Standart alçıpan: Her iki tarafında selüloz kâğıt bulunur. En ucuz alçıpan türüdür. Farklı boyut ve kalınlıkları vardır.
Küf dayanıklı alçıpan: Fiberglas kaplaması vardır. Küfe ve küflenmeye karşı dayanıklıdır. Uygulama yapılırken, ekstra güvenlik önlemleri alınır.
Neme dayanıklı alçıpan: Neme karşı dayanıklı olması ve su geçirmezlik özelliğiyle biraz daha maliyetlidir. Üzerinde yeşil kaplama bulunur.
Ateşe dayanıklı alçıpan: Yüksek ateşe dayanıklı katmanları bulunur. Yanmaz liflerden oluşur.

Farklı alanlarda kullanılan özelliklere sahip alçıpanlar, İzmit alçıpan ustası tarafından gerçekleştirilir. Kesimi, takılması, uygulanması için becerikli olmak ve uygulamayı doğru şekilde yapmak önemlidir.

Alçıpan Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Alçıpan; alçının preslenip şekillendirilmesiyle oluşturulur. Yani alçı taşı çıkarılarak ezilir ve suda çözünür. Standart ölçüleri 1.20’ye 2.50’dir ve toplamda 3m2’lik olarak hazırlanır. Kalınlığı ise 1 cm’dir. Üzerleri kâğıt kaplanabilir. Uygulanacak yüzeye göre ölçü profilleri bulunan alçıpan, tavanlara ışık bandı denilen uygulamayla gerçekleştirilir. Duvar profili, tavan profili gibi çeşitleri bulunur. Alçıpanın kullanıldığı alanlar arasında; evler, ofisler, oYuvam, marketler, fabrikalar ve daha birçok farklı alanlar bulunur.
Alçıpan Türleri Nerelerde Kullanılır?

Neme dayanıklı olan alçıpanlar, iç cephelerde kullanılır. Banyolar, bodrumlar, mutfaklar, bu tür alçıpanın sıklıkla kullanıldığı yerler arasında bulunur. Yeşil renkli olması, neme ve suya dayanıklı olduğunu gösterir. Yangın merdivenlerinde, yangın çıkışlarında, fabrika mutfaklarında, kırmızı renkli olan ateşe dayanıklı alçıpanlar tercih edilir.
Alçıpan İç Cephe İşlemleri Nasıl Yapılır?

İzmit ve çevresindeki ev ya da işyerlerinde alçıpan iç cephe işlemleri gerçekleştirilirken, İzmit alçıpan ustası ve ekibinin yaptığı çalışmalardan yararlanılır. Alçıpan iç cephe işlemleri, dikkat ve ustalık gerektiren bir dizi işlemi de beraberinde getirir.

Alçıpan ile iç cephe işlemleri gerçekleştirilirken;

Alçıpan profilleri ile, istenilen şekilde birleştirme yapılır.
Alçıpan profillerinin ek yerlerine derz bandı ve derz alçısı yerleştirilir.
Profillerin tamamına saten alçı çekilebilir.

Alçıpan profiller yerleştirilirken; köşeli yerlere, köşebent denilen malzeme kullanılır. Saten alçısı çekilerek, zımparalama işlemi yapılır ve boyanır. Standart alçıpanlar, nemli yerde tutulmaz. Bunun için yeşil renkli alçıpanlar kullanılır. Alçıpanla yalıtım yapılacağı zaman, taş yünüyle yalıtım malzemesi kullanılarak, tavan ve duvara alçıpan uygulaması gerçekleştirilir. Ölçülere uygun şekilde kesim yapılabilmesi için, alçıpan testeresi ya da lazer kesim yapılarak, kesme işlemi gerçekleştirilir ve vidalarla istenen yere montesi yapılır.
Alçıpan ve Sıva Yapmanın Artı ve Eksileri Var mı?

Alçıpan kullanılmadan önce, daha çok sıva malzemeleri kullanılırdı. Ancak alçıpanın kullanılmasıyla sıva ve alçıpan arasında birçok artı ve eksilerin oluştuğu da görülür.

Alçıpan artıları ve eksileri;

Alçıpan daha az maliyetlidir ve kurulumu kolaydır. Hızlı şekilde tamamlanır.
Alçıpan, ses yalıtımında çok etkili olmamakla birlikte, büyük levhaların kullanıldığı uygulamalarda, alçıpan panel asansörü kullanılması gerekebilir.

Sıva yapmanın artıları ve eksileri;

Alçı sıvalar, yüksek kaliteli, özel duvar kaplanmış olarak kullanılır.
Ses yalıtımı üst düzeyde gerçekleştirilir.
Alçıpan ile yapılamayan doku ve kişiselleştirme özellikleri bulunur.

Ancak sıvalarda; ısı ve soğuk yalıtımı düşük düzeydedir. Uzun süren bir emek gerektirir. Pahalı bir yapı malzemesidir. Alçıpan, alçı sıva yapı malzemelerine göre çok daha uygun maliyetli ve işin kolay ilerlemesini sağlayan özelliklere sahiptir.

Neden Alçıpan Tercih Edilir?

Hastanelerde, evlerde, oYuvamda, mağazalarda, iş yerlerinde, fabrikalarda ve daha birçok alanda tercih edilen alçıpan, daha yenilikçi bir hava sunmak için, dış mantolama amacıyla da kullanılır. Kullanıldığı alanlarda bölme duvar kaplamaları ya da tavanları inşa etmek için kullanılan alçıpanlar, modern havalarıyla da sıklıkla tercih edilir. Dekorasyonun daha pürüzsüz hale gelmesi, hafif olması ve kurulumunun kolay yapılması, tercih sebepleri arasında yer alır.

Binalarınızda neme ve suya dayanıklılığı sağlamak, yangın ve termal performans sağlamak için Bilgin Yapı Dekorasyon İzmit alçıpan ustası ve deneyimli ekibinin sunduğu hizmetlerimizden yararlanmak için hattımızı arayabilirsiniz, uzmanlarımızdan görüşme talep ederek, konu hakkında detaylı bilgi alabilir, alçıpan ve diğer hizmetlerimizden, uygun ve ekonomik maliyetlerle, profesyonel olarak yararlanabilirsiniz.

Yuvam Dekorasyon, Yuvam Dekorasyon firmaları, Yuvam Dekorasyon firması, Yuvam Dekorasyon Fiyatları, Yuvam Dekorasyon ustası, Yuvam Dekorasyon yapan yerler, Yuvam Dekorasyoncu, Yuvam Tadilat, izmit dekorasyon, Kocaeli Yuvam Dekorasyon, Yuvam Boyacı, Yuvam Badanacı

0 546 670 59 91

İZMİT DEKORASYON

Kocaeli İzmit Dekorasyon olarak anahtar teslimi dekorasyon ve tadilat işlerinizi profesyonel kadromuz ile yapmaktayız

Günün her saatinde bizi arayıp bilgi alabilirsiniz

0 546 670 59 91