İzmit Banyo Tadilatı

İzmit Dekorasyon

0 546 670 59 91

İzmit Banyo Tadilatı İzmit banyo yenileme ustası, İzmit da banyo tadilatı ustası, İzmit fayans ustası, İzmit banyo fayansları, İzmit fayans fiyatları, İzmit tadilat ve dekorasyon ustası arayanlar detaylı bilgi için bizi arayın.

İzmit Banyo Tadilatı Ustası

İzmit banyo tadilatı ustası’ na mı ihtiyacınız var o zaman doğru adrestesiniz. İzmit banyo yenileme ustası Ramazan Usta size her türlü banyo yenileme, banyo tadilatı, mutfak yenileme, fayans, seramik, granit döşeme, sıhhi tesisat, su tesisatı tamir ve bakım, banyo tesisat yenileme, banyo fayans yenileme, banyo dekorasyon işleriniz için size 7/24 hizmet aracısız hizmet sunmaktadır. Yaptıracağınız her türlü tadilat ve dekorasyon işleriniz için bizden fiyat almadan işe başlamayın. Acemi ve güvenilmez ustalarla uğraşmadan 20 yıllık tecrübe ve birikimimiz ile siz değerli müşterilerimize her türlü tadilat ve dekorasyon alanın da hizmet sunuyoruz.

İzmit fayans ve tadilat ustası olarak ihtiyacınız olan bütün ustalık hizmetlerimizi aracısız ve komisyonsuz olarak bizzat kendimiz yapmaktayız. Aracı ve komisyoncular olmadığı için direk usta ile görüşüp istediğiniz her türlü tadilat ve dekorasyon işlerinizi direk alanın da uzman olan Ramazan Usta ile görüşüp en uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Arka arkaya işler işler alıp işlerimizi acemi ustalara yaptırmıyoruz. Yapılacak tadilat ve dekorasyon işlerimizi bizzat kendimiz yapıyoruz. Dekorasyoncu yada mimarlık ofisi olmadığımız için her türlü malzeme ve ustalık hizmetlerini size en uygun fiyatlarla zamanın da iş teslim garantisi ile sunuyoruz. İşe başlamadan herhangi bir ödeme talebin de bulunmuyoruz.
İzmit fayans ustası

Fayans Ustası İzmit, İzmit banyo yenileme ustası, İzmit seramik, granit döşeme ustası,
Banyo tadilat güncel fiyatları – Banyo tadilat maliyetleri 2022. Banyo tadilat fiyatlarını etkileyecek sebepler nelerdir? Banyo tadilatı işçilik fiyatları. Banyo dekorasyon modelleri. Banyo nasıl yenilenir? Banyo tadilat ve dekorasyonlarında önemli ipuçları. Banyomu yenilemek istiyorum.

İzmit Banyo Tadilatı

Banyo Tadilat Fiyatlarımız

Fiyatlarımızı etkileyecek etkenler nelerdir?

Eski banyolarla yapılacak kırım işleri
Harfiyat atılması ve moloz işleri
Nakliye ve montaj işleri
Elektrik ve sıhhi tesisat işleri
Asma tavan

Yapılacak diğer iş ve tadilatlar fiyatlarımızı etkileyecektir.

Banyo Tadilatında Neler Yapıyoruz ?

Yapılı olan malzemelerin sökülmesi
Yapılı olan fayans seramiklerin kırılması ve hafriyatın atılması
Sıhhi tesisat ve pimaş borularının değiştirilmesi
Elektrik tesisatının yenilenmesi
Kırılan duvarların harçlı sıva yapılması (gerektiğinde)
Yeniden fayans döşenmesi
Musluk,menfez ve aksesuarların montajı
Klozet montajının yapılması
Havlupan montajının yapılması
Banyo dolabı ve duşakabin montajı servis tarafından yapılmaktadır.

2021 Güncel fayans modelleri ve fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İzmit banyo tadilatı ustası Ramazan usta ücretsiz keşif ve yerin de fiyatlandırma imkanı sunarak randevu talep ettiğiniz zaman da yapılacak alanı yerin de görüp incelemek için randevu saatinde orda olacaktır. Yapılacak alanı detaylı olarak inceleyip sizin için en sağlam ve en uygun fiyatlarla banyonuzu nasıl modern bir hale getirebiliriz yüz yüze konuşup beraber karar alıyoruz. Sizin banyonuz için hangi ebatlar da fayans uygun olacaksa çeşitli katoloğ, görsel ve videolar ile size fikir sunuyoruz.

Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu Gerekli Mi?

Banyonuzu kullanışlı ve stil sahibi modern bir alana dönüştürmeye hazır mısınız? Ya da eskimiş banyonuzu bizmle yenilemek ister misiniz? Modernden klasiğe, eklektikten minimaliste kadar firmamızda  sizin zevklerinizle uyumlu ve ilham verecek her türden banyo modeli bulabilirsiniz.

Banyolarınızı dilediğiniz gibi baştan  başa yeniliyoruz. Banyolarda özgün ve şık tasarımlarıyla her zevke  uygun yenileme işlemi gerçekleştiriyoruz. Banyonuzu yenilerken doğanın bize armağan ettiği her imkanı kullananarak her zevke uygun tasarımlar yapmaktayız. İzmit Dekorasyon, renk konusunda da banyodaki klasik çizginin dışına çıkarak banyolardaki klasik beyaz ve kahverengi hakimiyetini bitirerek renk ve tasarım koleksiyonunda yer alan özgün modelleri ile bütünleştirmektedir.

Siz değerli müşterilerimize fikir ve ilham veren modellerimiz ve tasarım fikirlerimiz ile istediğiniz zaman istediğiniz şekilde dönüşterebileceğimiz envai çeşit banyo dekorayon ve modeller ile banyolarınızı yenilemekteyiz. Klasik ve eskimiş banyoları kullanmak yerine hayallerinizde tasarladığınız o banyo modellerini özel tasarım alanında 1993’ten bugüne hizmet veren İzmit Dekorasyon’tan destek alarak zevkinize uygun banyolara kavuşabilirsiniz.

Şüphesiz ki banyolarımız evimizde en fazla önem gösterdiğimiz alanlardan birisidir. Genelde müşterilerimiz banyo tadilatı yapılırken daha geniş ve ferah gösterilmesini de istemeketedir. Banyo dekorasyonu yapılrken bazı küçük ama etkili ayrıntılara dikkat ederek banyomuzu olduğundan daha geniş ve ferah gösterebiliriz. Ama Nasıl? Gelin birlikte göz atalım.

Seramikleri daha geniş bir mekan havası verecek şekilde yerleştirilebilir. Dar bir alanın etrafından dolaşan renkli çizgiler daha geniş bir görüntü verebilir. Ya da büyük fayanslar banyonuzun kendini göstermesine yardımcı olur
Sade ve tek renk bir banyoda duvarlardan birini farklı ve canlı bir renge boyayarak ferah bir his oluşturulabilir.
Banyoda aynalı bir dolap konumlandırılması banyoyu büyük gösterir. Asıl nokta ise, dolapların gömme olup ayna gibi görünmelerinde saklıdır.
Banyonuz küçük ise, kalorifer yer kaplamayacak şekilde konumlandırılabilir. Kapı arkası boşluklar değerlendirilebilir.

Küçük banyolarda duvara monte edilebilen dolaplar yaptırabilirsiniz. Gereksiz eşyaları burada muhafaza ederek zeminin daha geniş durması sağlayabilirsiniz.
Banyonuzu yeniden inşaa ediyorsanız, içinde şampuan,sabun,fön makinası vs. gibi saklayabileceğiniz gizli dolap yaptırabilirsiniz.
Lavabo altı dolapları, boruları gizlerken bir yandan da çok güzel bir muhafaza alanı oluşturur.
Sifonun gizlenmesi nedeniyle örülen yanlış duvar alanını küçültmektedir. Fakat gömme  dolap sayesinde banyonuzda ferah bir görünüş kazandırabilirsiniz.
Banyo Tadilat ve Yenileme İşlemlerinde Müşterimizin Tercihi

Banyo dekorasyon ve tadilat işi bu yenileme alanında en zor iştir. Çünkü küçük ayrıntılar, kırma delme, sıvama, monte vs. işlemi hayli fazladır. Bu konuda tecrübelerimize güvenerek yüzlerce banyo tadilatı işi yaptık ve memnuniyet belirten geri dönüşler aldık. Müşterilerimizin bize duyduğu güven İşimize olan bağlılığımızı ve dikkatimizi daha çok artırmıştır.

Duvar ve zeminde bulunan eski fayansların sökülmesini gerçekleştiriyoruz.
Eskimiş su tesisat borularının ve pis su giderlerinin yenilenmesi ve yeni süzgeçlerin bağlanmasını yapıyoruz.
Eski elektrik tesisatlarının yenilenmesini yapıyoruz.
Kırma ve hafriyat işlerini yapıyoruz.

Batarya, musluk, eski küvet, duşakabin, lavabo ve banyo dolapların sökülmesi işlemini gerçekleştiriyoruz.
Molozların çuvalla birlikte uygun yere atılmasını sağlıyoruz
Sökülen seramiklerden dolayı bozulan banyo duvarlarının yüzeyini mastarlı ve terazili sıvasını baştan yapıyoruz
Banyo tavanına ve zeminine izolasyonun çekilmesini gerçekleştiriyoruz.

Tüm su ve elektrik hat ve borularının son kez testlerinin yapıyoruz.
Duvar ve zemin fayanslarının montajının yapıyoruz.
Banyo asma tavanının yapıyoruz.
Banyo dolabı, lavabo ve banyo bataryalarının montajının yapıyoruz.
Duşakabini konumlandırıyoruz, monte ediyoruz.

Gömme rezervuar ya da düz klozetin montajını yapıp ve yeni süzgeçlerini takıyoruz
Duvar ve tavan aplik/spot aydınlatma lambalarının takıp test ediyoruz.
Banyo kapı eşik mermerinin takıyoruz
Tadilat veya yenilme işi bitince son bir kez daha kontroller yapılarak eksiksiz olarak ev sahibine teslim edilmesini sağlıyoruz.

İzmit Dekorasyon olarak, banyo tamiratı, banyo tadilatı ve yenileme işlemini gerçekleştiriken, doğru malzeme ve 1.Sınıf kalitesindeki malzemenin kullanılmasını sağlıyoruz ve müşterilerimize tavsiye ediyoruz. Bu  doğrultuda, uzun ömürlülüğü, özgün tasarımı esas alarak kaliteli işler ortaya çıkarabilmek ve sizi memnun etmek için hizmet vermekteyiz. Alanında profesyonel uzman ekiplerimizle dürüstlük, kaliteli ve verimli hizmet anlayışımız çerçevesinde İzmit Dekorasyon Banyo yenileme ve villa, ev tadilat ve dekorasyonu alanında kişiye özel her türlü işi yapmak kaydıyla hizmetinizdedir. Her türlü soru, detay, fiyatlandırma ve bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

0 546 670 59 91

İZMİT DEKORASYON

Kocaeli İzmit Dekorasyon olarak anahtar teslimi dekorasyon ve tadilat işlerinizi profesyonel kadromuz ile yapmaktayız

Günün her saatinde bizi arayıp bilgi alabilirsiniz

0 546 670 59 91