İzmit Tadilat

İzmit Ev Dekorasyonları

0 546 670 59 91

İzmit Tadilat Dekor, Kocaeli ve İlçelerine Anahtar Teslim Ev ve Ofis Tadilat Dekorasyonu

Hayallerinizi Beraber Gerçekleştirelim

İzmit Dekorasyon olarak, bitirmiş olduğumuz yüzlerce projedeki tecrübelerimiz ile sizleri de mutlu müşterilerimiz arasına katmak için sabırsızlanıyoruz.

Yaşam alanlarınızı daha kullanışlı ve güzel hale getiren İzmit Dekorasyon; ev yenileme, ev dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, mutfak dolabı, banyo dolabı, komple ev tadilatı, salon dekorasyonu hizmetlerini siz müşterilerimize sunmaktayız. En uygun dekorasyon çözümleri ve modern dekorasyon ürünleriyle müşterilerimizin ihtiyacına uygun ve kullanışlı alanlara sahip ev, daire, villa ve işyerlerinizi tasarlayıp yeniliyoruz.

İzmit Komple Ev, Villa, Ofis Tadilatı Aşamaları

Keşif: Ölçümler yapılıp müşteri talepleri belirlenir.
Projelendirme ve Sunum: Tüm alanlarda yapılacak işler planlanıp fiyat listesi hazırlanır.
Kırım ve Hafriyat: Eski fayansların ve tesisat yerlerinin kırılır ve hafriyatın tahliye edilir.
Tesisat döşeme (elektrik, su, pis su, doğalgaz): Proje kapsamında belirlenen yeni tesisatlar çekilir.
İzmit Asma tavan, alçı sıva, alçıpan niş işleri: Asma tavanlar, ışık bantları dekoratif duvar modellerinin yapımı ve alçı sıva ve duvar düzeltme işleri yapılır.
Fayans döşeme işleri: Mutfak banyo ve tuvalet zemin ve duvarlarının fayans döşemeleri yapılır.

Boya badana işi: İç mimariye ve müşteri zevkine uygun dekoratif boya veya silikonlu boya uygulaması yapılır.
Laminant parke, mutfak dolabı, panel kapı montajları: Boyanın rengine uygun laminant parke döşemesi, dolap ve panel kapıların montajı yapılır.
Duşakabin, klozet, lavabo batarya, anahtar priz montajları: Priz anahtar, klozet musluk, batarya, lavabo montajları ve testleri yapılır.

İzmit Tadilat

Ev Tadilatı Fiyatları

Ev tadilatı yaptırmak komplike bir iştir. Komple ev tadilatı yapan firmaların tercih edilmesi , ayrı ayrı ustalara iş yaptırmaktan daha düşük ev tadilatı maliyetine ve ev tadilat sürelerinin kısaltılmasına olanak sağlayacaktır.
Ev tadilatı fiyatlandırması komple ev tadilatı fiyatları veya kısmi ev tadilatı fiyatları olmak üzere ikiye ayrılır.

Komple ev tadilatı fiyatlarımız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Mutfak Tadilatı Kocaeli

Evlerin en çok kullanılan bölümü olan mutfakların kullanışlı kusursuz ve modern dekorasyonu çok önemlidir. Mutfak tadilatında tüm dekorasyon ürünleri ve mutfak dolabı; zevkinize, hayal ettiğiniz tasarımlara, istediğiniz mutfak modeline, seçtiğiniz tezgah modeli ve modern aksesuarlara uygun bir dizayn yaparak, siz müşterimizle mutfak tasarımınızı yapıyoruz. İstanbul Tadilat Firması Kocaeli Tadilat Dekor? Kocaeli Tadilat Dekor firması, Kocaeli il ve İlçe hizmet veren kaliteden ödün vermeyen, modern çalışmalar sunan bir firmadır. Eski mutfak dolaplarını ve seramikleri şık dokunuşlarla yenileyerek modern mutfak dolabı modelleriyle, mutfağınızı yenilemekteyiz.

İzmit tadilat işlerinde profesyonel firma İzmit Dekorasyon hizmetinizde. Uzman ekibimiz ile çalışmalarımızı hızlı şekilde teslim ediyor ve İzmit’de en uygun fiyat garantisi sunuyoruz. Tadilat çalışmalarımız için ilk değerlendirmeyi uzman ekibimizle yerinde inceliyor ve ücretsiz olarak projeye tekliflerimizi sunuyoruz.

İzmit tadilat firması olarak uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimiyle çalışanlarımız sayesinde kurumsal yapımızla birlikte İzmit’de hizmet veriyoruz. İzmit tadilat, dekosayon çalışmaları, ev tadilatı, mutfak yenileme, çatı tamiratı, çatı onarımı, genel tadilat çalışmaları, boya-badana işleri, tesisat ve yenileme çalışmaları için İzmit Dekorasyon, İzmit’de hizmetinizdedir.

İzmit komple ev tadilatı

İzmit’de evinizin ya da işyerinizin tadilatını yaptırmak istiyorsanız İzmit Dekorasyon ile iletişim kurabilir ve sorununuza kısa zaman içerisinde çözüm bulabilirsiniz. İzmit tadilat, Aynı zamanda geniş ve alanında uzman ekibimizle birlikte sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Uzun yıllardır sektördeki bilgi ve birikimimiz ile sizlerin ev ve işyerleri için tadilat çalışmalarımızı yapıyoruz. İzmit’in yanı sıra Erdemli, Silifke, Tarsus gibi İzmit merkeze uzak ilçelerde dahi çalışmalar yapmaktayız.

İzmit Dekorasyon, İzmit’de uzman ekibiyle beraber tadilat ve dekorasyon çalışmaları için hizmetinizdedir.

Ekonomik Tadilat; İzmit Tadilat hasar durumuna göre bütçenize en uygun fiyatları vermektedir.

Müşteri Memnuniyeti; İzmit Tadilat Anahtar teslim tadilat hizmetiyle müşterilerden tam not almaktadır.

Temiz İşçilik; Yılların verdiği tecrübe ile temiz işçiliği sanatla birleştirmeyi ilke edinmiştir.

Anahtar Teslim İşleri; Size verilen tahmini sürede bütün işler yetişmiş ve hiçbir aksaklık olmadan teslim etmekteyiz.

Daire Yenileme: Daire tadilatı için çalışmalarının yapılmasının ardından tadilat kalemleri tek tek hesaplanarak en ince ayrıntılarına kadar incelenip yapılır.

Vestiyer,Mutfak ve Banyo Dolapları; Mutfak dolabı,Vestiyer, banyo dolabı ve dekorasyon için en kaliteli ürünlerimizi kullanıp sizlere yepyeni bir yaşam alanı sunuyoruz.

Boya: İzmit Tadilatta ; boya badana işleri deneyimli ustalarımız tarafından özenle yapılır.

Parke; İzmit Tadilat ; Parke şık masif ahşabı tutukuyla sanata dönüştürür. Hayallerinizdeki gibi bir yere sizde

Elektrik İşleri; Bina elektrik tesisatı projelendirmesi ve döşenmesi,Her türlü Elektrik Pano ve Sigorta arızalarında sizlere yardımcı olmaktayız

Anahtar Teslimi Villa; Müstakil ev veya villa yaptırmak mı istiyorsunuz? Anahtar teslimi komple ev veya villa inşaat işleriniz için hizmetinizdeyiz.

Taşeronluk Hizmetleri; inşaat sektörüne özel taşeronluk hizmetleri sağlıyoruz

Dekorasyon; Her tarza uygun her modelde dekorasyon işleri yapılır.

0 546 670 59 91

İZMİT DEKORASYON

Kocaeli İzmit Dekorasyon olarak anahtar teslimi dekorasyon ve tadilat işlerinizi profesyonel kadromuz ile yapmaktayız

Günün her saatinde bizi arayıp bilgi alabilirsiniz

0 546 670 59 91