İzmit Dekoratif Panel

İzmit Dekoratif Panel

0 546 670 59 91

Kocaeli izmit Dekoratif Panel

Dekoratif paneller günümüzde oldukça popüler olarak kullanılmaktadır. Çok fazla çeşidi, rengi, deseni ve uygulama şekli bulunan dekoratif paneller, tamamen sizin hayal dünyanızla şekillenmektedir. Kendi karakterinizi, tarzınızı hatta yaşam tarzınızı yansıtmak için evlerinizde, işyerlerinizde kullanabileceğiniz muazzam bir yöntem. Modern dünyayı odalarınıza taşımak için dekoratif panelleri kullanabilirsiniz.
Dekoratif Paneller Uygulanışı

Dekoratif Panellerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Kimi paneller metal, kimisi alçıpan, kimisi duvar kâğıdı işlemelidir. Kullanılacak malzeme de yine sizin isteğinize göre şekillenir. Paneller kendi renklerinde kullanılabileceği gibi uygulanması sonrasında da istediğiniz renklere boyanabilenleri mevcuttur.

Dekoratif Panel

Dekoratif paneller evlerinize, işyerlerinize estetik bir görüntü sağlayacağı gibi birçok konuda da tasarruf sağlar, temizlenmesi ise oldukça kolaydır ve hijyeniklerdir. Dekoratif panel konusunda tecrübeli ve bu tür işleri son derece eğlenerek, severek yapan ustalarımız sizlerin hayal dünyanızı odalarınıza taşımanızda yardımcı olacaklardır. Her türlü dekoratif panel uygulaması ustalarımız tarafından titizlikle yapılır.

İzmit Dekorasyon’la Evleriniz Evlerimizdir

İzmit Dekorasyon olarak sizlerin güvenliğini her şeyden çok önemsiyor ve işlerimizi bu şekilde yürütüyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizler için çok önemli. Biliyoruz ki evlerimiz, işyerlerimiz artık bizim hayatlarımızı sığdırdığımız ortamlar ve haklı olarak hepimiz için yapılan her işlem çok önemli. Bu farkındalıkla, karşılıklı güven ilişkilerimizle dekor yaptığımız her evi kendi evimiz gibi sahipleniyor işimizi içimizden gelecek şekilde yapıyoruz. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkür ederiz.

İzmit Dekoratif Panel

Dekoratif Panel Nedir?

Dekoratif panel, adından da anlaşılacağı üzere dekorasyon sektöründe kullanılan özel panellerdir. Dekoratif motifler içeren bu malzemeler, iç mekan uygulamalarının yanı sıra aynı zamanda dış mekan dekorasyonlarında da sıklıkla kullanılmakta ve hazır panel olarak uygulandığı için montajları çok daha pratik bir şekilde yapılmaktadır. Özellikle de son yıllarda dekoratif paneller, iç mekan uygulamalarında daha sık kullanılmaya başlanmasının ana nedeni düşük fiyatlara sahip olmasına rağmen kalitelerinin yüksek olması ve uygulamalarının çok daha kolay bir şekilde yapılmasıdır. Yine dekoratif panel, uygulandığı alanda son derece şık bir görünümün yakalanmasını sağlarken uzun ömürlü malzemelerdir.

Dekorasyon panelleri kullanılan malzemeye göre isimlendirilirken en çok tercih edilenlerin başında taş duvar panelleri, ahşap duvar panelleri ve tuğla duvar kaplama panelleri ilk sıralarda yer almaktadır. Özellikle de son yıllarda doğal taş dekorasyon uygulamalarının çok daha fazla tercih edilmesi bu konuda daha ekonomik fiyat seçenekleri sunan doğal taş kaplama modellerinin diğer dekoratif panel uygulamalarının önüne geçmesine neden olmaktadır. Dekoratif duvar panel, farklı malzemeler ile üretilirken özellikle de sabit ölçülere sahip olmayan alanların dekore edilmesinde oldukça başarılı sonuçların alınmasını sağlamaktadır.

Dekoratif duvar panelleri, özel malzemeler olup duvarların üzerine yapıştırılan ince kaplama malzemeleri olarak üretilmektedir. Bu sayede uygulama alanında fazladan bir yer kaybına gerek kalmadan uygulama tamamlanmakta ve elde edilen sonuç kullanılacak gerçek malzeme ile birebir aynı olmaktadır.

Yani dekoratif panel kullanılarak yapılacak olan bir tuğla duvar kaplama paneli ile tuğla duvarın kendisinin örülmesi sonucu elde edilecek görünüm birebir aynı olmakla beraber tuğla duvar panelleri hem çok daha kısa sürede monte edilmekte hem de tuğla örülmesi gibi aşırı kirliliğe neden olan inşaat safhalarına yer bırakmamaktadır. Üstelik fiyat karşılaştırması yapıldığında dekoratif panel çok daha ekonomik fiyat seçeneklerine sahiptir ve iç mekanlarda uygulandığı takdirde çok ince olduğu için mekanın daralması gibi sorunların da ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır.

İzmit Dekoratif Panel

Kültür Tuğlası

Dekoratif Kültür Tuğlası Duvar Kaplama Modelleri, Alanında öncü ve yenilikçi Sena stone; zamansız, ikonik ve dikkat çekici tasarımları ile pek çok dekoratif kültür tuğlası seçeneği sunmakta, sıcak ve modern bir ortam oluşturmanıza olanak vermektedir. Tuğlanın geleneksel aromasını modern tasarım dünyasına dahil etmenin en kaliteli ve estetik yolunu Sena stone’un dekoratif tuğla kaplamaları ile sizlere sunuyoruz.

Kültür Tuğlası

Taş Paneller

Doğal Taş Görünümlü Fiberglass Duvar Kaplama Panelleri , İsterseniz tüm duvarlara uygulayarak eski bir mahzen yaratabilir, isterseniz tek bir duvara uygulayarak mekanı farklılaştırabilirsiniz. Pastel renkleriyle dar mekanları genişletme etkisi de olan bu ürünle, yatay bir katman ile ikonik bir mekan oluşturabilirsiniz.

Taş Paneller

Kültür Taşı

Dekoratif Kültür Taşları ; zevk sahibi gözler için kentli ve incelikli tavan ve duvar dekorasyonlarını ortaya çıkarıyor. İç ve dış mekanları geniş gösterme konusunda oldukça başarılı sergilemeler yapan Kültür Taşları m2 ‘de Doğal taş göre %50 daha uyguna geliyor.

Kültür Taşı

Dekoratif Ahşap Panel
Dekoratif Panel Fiyatları
Dekoratif Panel MDF
Strafor Duvar Paneli
Dekoratif Duvar Paneli
Duvar Paneli
Duvar panel Fiyatı

0 546 670 59 91

İZMİT DEKORASYON

Kocaeli İzmit Dekorasyon olarak anahtar teslimi dekorasyon ve tadilat işlerinizi profesyonel kadromuz ile yapmaktayız

Günün her saatinde bizi arayıp bilgi alabilirsiniz

0 546 670 59 91