İzmit Ahşap Merdiven

İzmit Ahşap Merdiven

0 546 670 59 91

İzmit Ahşap Merdiven Ahşap Merdiven İmalatı Desen Ve Renk Seçenekleri

Ahşap merdiven imalatında ahşap malzemelerin tüm ton, desen ve renklerini kullanmaktayız. Böylece mimari yapıya uygun dekoratif, ergonomik, istenilen renk ve tasarımda ahşap merdiven imalatlarını gerçekleştirip uygulama yapıyoruz.

Özel Tasarım Ahşap Merdiven Fiyatları

Ahşap Merdiven ve küpeşte konusunda evinizin dekorasyonunda belirlediğiniz renk tonuna göre bizlerde basamaklarımız’da imalat yaparken o renkteki keresteyi kullanmaktayız.

Ahşap merdiven imalatı için piyasada satılan hazır sıkılmış masif panel kullanılmaz. Bu tür malzemeler zamanla çatlar ek yerlerinde çalışmalar olur ve dönerler. Hem de yapılan işi basit gösterir.

İzmit Dekorasyon olarak 1. sınıf fırınlanmış keresteler ile imalat yapılmaktadır. Böylelikle hem daha az ek yeri görülür,hem de uzun ömürlü bir merdiven ortaya çıkar.Böylelikle merdiveni bir kez yaptırdığınız için daha az canlı ağaç kesilmiş olur.

İzmit Ahşap Merdiven

Güzel, kaliteli ve geniş bir eve sahip olmak, hemen her insanın hayalini süslemektedir. Bu hayali gerçekleştirebilmek için çalışan, çabalayan insanlar, kimi zaman bu isteklerini gerçekleştiremeyebilir. Bu durumun bu şekilde olmasının pek çok farklı sebebi vardır. Doğru yerde, doğru kararları vermek, insanların hayallerini gerçekleştirmelerine büyük yararlar sağlayacaktır.

Yapı konusunda, insanların ne istediklerini bilmeleri çok önemlidir. Ancak bu da tek başına yeterli olmaz. İstediğini elde etmenin en güzel yolu, alternatifleri bilmek ve en uygun çözümü seçebilmekten geçmektedir. Bu noktada karşımıza yapı malzemeleri çıkmaktadır. Yapı malzemeleri çok çeşitlidir. Bu çeşitlilik daha çok teknolojik gelişmeleri takip eder.
Her Model İçin Özel Merdiven Fiyatları

Merdivenlerin değişik modelleri ve renklerini bulmak mümkündür. Kişi isteğine bağlı olarak bulunabilen ya da yaptırılabilen modeller içerisinden istenilen model kolaylıkla yakalanabilir. Ahşaptan, camdan ya da paslanmayan ürünlerden uygun bir harmanlama ile oluşturulan basamaklar oldukça estetiktir. Merdiven fiyatları ise kullanılan ürün ve miktara göre değişim göstermektedir.
Merdiven Fiyatları ve Çeşitleri

Merdiven çeşitleri ile her yerde karşılaşmak mümkündür. Alışveriş merkezleri, apartmanlar, evler, işyerleri, havaalanları ve daha birçok yerde kullanılan merdivenler değişik tasarımlara sahip hale gelmiş durumdadır. Ahşaptan yapılabilen merdivenler aynı zamanda modüler, konsol, limon kirişli, cam basamaklı, döner, katlanır çatı ve daha birçok çeşide sahiptir. Kullanım alanları ise kişi isteğine bağlı bir durumdur. Tasarımları da daha çok bina yapısına bakılarak yapılan durumdur. Sonuç olarak da merdiven fiyatları da buna göre değişim göstermektedir. Bütçe doğrultusunda bir ürün seçimi yapmak oldukça kolay olacaktır.

Kocaeli Ahşap Merdiven

Dubleks Merdiven İmalatı Fiyatları

İki katlı evler kısaca dublex evler denildiğinde akla İlk olarak gelen dekor merdivenlerdir. Merdivenlerin yapısı ve kullanışlılığı bir evin fiyatını belirlemektedir. Evin içerisinde yer edinen merdivenler için akla bazı sorular gelmektedir. Kullanışı rahat olur mu, temizliği iyi mi yapılır, evde minik çocuğum var problem yaşar mıyım? Akla gelen bu soruların hepsine bu yazımızda cevap vermeye çalışacağız. Dublex evler kullanış açısından en rahat evlerden biridir. Odalar ve konuk ağırladığınız bölgeler birbirinden farklı alanlarda olduğundan dolayı rahat etmeniz kaçınılmazdır. Temizlik açısından firmamızda ahşap merdivenler kullanılmaktadır ve ahşabın o narin ve büyülü dokusunu bilmeyen yoktur. En kullanışlı malzemelerden ve temizliği rahat olan malzemelerden biri olan ahşabı evlerinizle buluşturmak için bence çok düşünmenize gerek kalmamıştır.

Çocuklu ailelerin en korkmuş olduğu sorunlardan biri de bebeğinin merdivenleri kullanımıdır. Bebekler için özel emniyetler geliştiren firmamız isteğiniz dahilinde sökülüp takılabilen kapılar da projeye dahil edilebilmektedir. Kullanışın ve projenin tasarı aşamasının hepsi siz müşterilerimiz ile birlikte yapılmakta olup müşterilerimizin en küçük tereddütte kaldığı noktaları içlerine sinecek şekilde değiştirmekteyiz.

Evlerin yapısı birbirine bakılırsa değişiklık gösterdiğinden dolayı her ev için oluşturulan proje farklıdır. Müşterinin tercih ettiği tarzda kullanılan malzemelerde olacağından dolayı fiyat değişim göstermektedir. Iyi bir hizmet ve uygun fiyatlar için bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

» Rıhtlar ( basamak araları ) bu modelde tam kapalı yapılamaz.
» Bastonlar ahşap taşıyıcılı dikmellerle göre fiyatlandırılmıştır.
» Küpeşte Korkuluk taşıyıcısı Paslanmaz , Cam ve Ferforje ile de yapılabilir artı fiyat farkları vardır.

Ahşap Merdiven Kaplaması Fiyatları

Ahşap merdiven kaplaması fiyatları yapılan işin kalitesi, kullanılan malzeme ve mekana göre değişmektedir. Ortalama İzmit’daki servis ve montaj fiyatlarımız aşağıdadır. Telefon ile net fiyat bilgisini alabilir özel iskonto alabilirsiniz.

İzmit ahşap merdiven firmaları

Dubleks evlerin vazgeçilmezi olan ahşap merdivenler bir çok farklı seçenek model ve renk ile darıcadan atölyemizde üretilerek Türkiye’nin her noktasına satış, kurulum ve montajı yapılmaktadır. Çeşitli ağaçlardan elde edilen merdivenler isteğe özel olarak tasarlanmaktadır. Hiçbir kötü koku ve etkisi olmayan bu ürünler sağlıklı ve bir o kadarda uzun ömürlüdür.

Ahşap merdiven imalatı, ahşap merdiven modelleri, ahşap merdiven korkulukları, villa ve dubleks daire merdiven modelleri hakkında her türlü bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Ahşap merdiven fiyatları ile ilgili bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İzmit ahşap merdiven firmaları arasında kalite ve hizmet anlayışıyla öne çıkan firmamız, Modüler merdivenler, omurgalı merdivenler, ahşap taşıyıcılı merdivenler, beton üstü merdivenler ve ahşap merdiven korkulukları konusunda en uygun çözümleri sizlerin istekleriniz doğrultusunda üretmektedir.

Ahşap Taşıyıcılı Merdiven Sistemlerimiz, tamamen masif olarak uygulanmaktadır.
Rıhtlı veya rıhtsız olarak imal edilebilmektedir. Basamak kalınlığı rıhtlı modellerde 30mm, rıhtsız modellerde 40 mm olarak uygulanmaktadır. Korkuluklar, basamaklarla aynı cins ağaçtan tamamen masif olarak imal edilmektedir.
Ahşap merdiven modelleri arasında, estetik ve sağlamlık açısından üst düzeyde verim alınması tercih sebebidir.

Ahşap Merdiven İmalatı ve Boyama

Kocaeli Ahşap Merdiven İmalatı

Sağlığınıza gelince hepimiz biliriz ki ahşap hijyen açısından mükemmel bir malzemedir. Doğal bir yapısı olduğundan evinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. . Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımız. Onların sağlığı çok önemli. Biliyoruz ki çocuklar merdivene tırmanmayı çok severler tabi ki bir ebeveyn yardımıyla . Kir tutmaz, mikrop barındırmaz bu nedenle ahşap çocuklarımız için en ideal üründür.

Ahşap merdivenlerin ömrü uzundur. Yeter ki uygun bir temizlik yapılsın bu onun sağlığı açısından da çok önemlidir. Olası bir depremde bile sizin güvenliğiniz açısından mükemmel bir doğal üründür. Düşünsenize bir ağaç nasıl bir doğal afete dayanabiliyor, ahşapta böyle bir şey dir. Sizi kolay kolay yarı yolda bırakmaz. En küçük bir zedelenmede bile kolayca tamir edilir. O diğer ürünler gibi sizin bütçenize zarar vermez. Hani evinizde ahşap merdiven dedik ya sadece iç mekanda değil dış mekanda da çok kullanışlıdır. İzmit Dekorasyon olarak Kocaelide ahşap merdiven imalatı yapmaktayız. Bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.

 

0 546 670 59 91

İZMİT DEKORASYON

Kocaeli İzmit Dekorasyon olarak anahtar teslimi dekorasyon ve tadilat işlerinizi profesyonel kadromuz ile yapmaktayız

Günün her saatinde bizi arayıp bilgi alabilirsiniz

0 546 670 59 91