İzmit Pimapen

Saraybahçe Dekorasyon

0 546 670 59 91

İzmit Pimapen PVC Pencere, PVC Kapı ve Panjur Sistemleri

İzmit Dekorasyon Cam Balkon, PVC Pencere  ve Kapı Sektörü´nde hizmet veren İzmit Dekorasyon PVC, bir Pimapen bayisidir. Güvendiğiniz marka Pimapen; nihai tüketicilerin, mimarların ve mühendislerin her türlü beklentisine ve taleplerine yönelik ürün ve sistemler sunan bir markadır.

Niçin İzmit Dekorasyon:

İzmit Dekorasyon; güler yüzlü hizmet, uygun fiyat, ücretsiz keşif, gününde teslimat, ücretsiz montaj, satış sonrası ücretsiz destek.

Ahşap pencerelerde kasa-kanat arasında conta yoktur. Pencerenin yapısından dolayı fazla su buharı ihtiva eden sıcak hava dışarı çıkar, soğuk ve rutubetsiz hava içeri girer. Tek camlı ahşap pencerenin bulunduğu bir odada en soğuk yer cam yüzeyidir ve buharın ilk yoğuşacağı yer burasıdır.

Pimapen PVC pencerelerde ise kasa-kanat arasındaki kauçuk contalar ısı, hava, su, toz ve gürültü yalıtımı sağlar. Bu contalar nemin hava akışı ile dışarı atılma ihtimalini azaltır. Yoğuşma cam yüzeyinde değil, pencere-duvar birleşimi ile duvar yüzeyinde olacaktır. Bu durumu önlemek için karşılıklı iki Pimapen pencere kanadının açılarak mekanın günde en az iki kere havalandırılması yeterli olacaktır. Havalandırma işleminin kullanıcı kontrolünde ve istenilen zamanlarda yapılabilmesi Pimapen pencere sistemlerinin bir avantajıdır.

Pimapen Üretici Bayii

İzmit ve Kocaeli’nin tüm bölgelerine geniş hizmet ağı, alanında yeterli kadrosu, kaliteli ekipman ve en önemliside Pimapen Kapı, Pencere, Cam Balkon ve Panjur kullanan İzmit Dekorasyon, ücretsiz montaj ve ücretsiz keşif ile de hizmette sınır tanımamaktadır.

Pimapen Ürünleri

Ayrıca Pimapen’nin, Pencere ve kapı sistemleri, pencere ve kapı sürme sistemleri, pimastor panjur sistemleri, pvc kepenk sistemleri, pimapen sineklik sistemleri, pencere ve kapı sistemleri aksesuarları, cam balkon sistemleri, inoutic ithal pencere sistemleri ve alüminyum giydirme sistemleri seçeneği bulunmaktadır. Pimapen markalı, her türlü çözüme yönelik donanım seçenekleri ile kaliteye verdiği önemi; satış sonrası müşteri hizmetlerine yönelik yaklaşımları ile birleştirerek yenilikçi ve öncü bir marka olduğunu sektöründe kanıtlamaktadır.

İzmit Dekorasyon PVC Doğraman Cephe Sistemleri:

Alüminyum Doğrama, Cam Balkon, Çelik Konstrüksiyon, Dış Cephe Kaplama, Alüminyum Kapılar, Kış Bahçesi ve Teras Kapama, Merdiven, Ofis Bölmeleri ve PVC Doğrama imalatı ile hizmet vermektedir. Sizde daire, villa, ofis, işyerinize alüminyum doğrama yaptırmadan önce İzmit Dekorasyon ile irtibata geçebilirsiniz.

Pimapen ürün seçeneklerinin kapı, pencere ve balkon kapatma aşamalarında tam uyumlu koşullar ile montajının sağlanması amacıyla, birden fazla Pimapen tasarım modeli geliştirmektedirler. Sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik bu kapsamda sunduğumuz kaliteli Pimapen kapı ve pencere sistemlerimiz:

Infınıty Hebe Schıebe,
Nirvana,
Dynamic Sürme,
Albatros,

Carısma Pimapen kapı ve pencere çeşitleri,

Farklı tiplerde sunduğumuz Pimapen sistemlerimiz arasında yer alan Infınıty Hebe Schıebe modelimiz, 175 mm profil genişliğine sahip olan, yüksek dayanıklılık özellikli, alt kasa uygulamasına sahip ve 39 mm kalınlığa kadar cam montajına uygun kaldırmalı sürme sistemimizdir.

Dynamic Sürme Sistem çeşitlerimiz ise 149 mm profil genişliğine sahip, 6 odacıklı, şık tasarımlı, 3’lü conta sistemine sahip, 52 mm kalınlıkta cam monatjına elverişli, yüksek ısı ve ses yalıtımlı pencere ve kapı ürünlerimizdir. Kaliteli seçeneklerimizin tümüne bayi ürün yelpazemizden ulaşma imkanına sahipsiniz.

0 546 670 59 91

İZMİT DEKORASYON

Kocaeli İzmit Dekorasyon olarak anahtar teslimi dekorasyon ve tadilat işlerinizi profesyonel kadromuz ile yapmaktayız

Günün her saatinde bizi arayıp bilgi alabilirsiniz

0 546 670 59 91